Projekt szaty graficznej opakowania produktu

Szukasz kogoś, kto pomoże Ci zbudować wizerunek Twojej firmy w sieci? Zajrzyj do tego wątku, a na pewno się nie zawiedziesz
Frania

Projekt szaty graficznej opakowania produktu

Post autor: Frania »

W przyszłym roku planujemy wejść na rynek z nowym produktem. Jesteśmy mocno zaangażowani w jego produkcję, kilka rzeczy musimy jeszcze udoskonalić, ale szukamy już specjalistów, którzy pomogą nam zaprojektować opakowanie (do tej pory tym również zajmowaliśmy się sami, ale jednak w tym momencie inwestycja jest większa, ważniejsza i potrzebujemy pomocy specjalistów). W czasie poszukiwań trafiłam na stronę https://bracistudio.pl i ich realizacje bardzo mi się podobają - czy korzystaliście z ich usług?
pikok

Re: Projekt szaty graficznej opakowania produktu

Post autor: pikok »

Ciekawą propozycję znaleźć można także w ofercie tego producenta https://yanko.com.pl/ ponieważ specjalizuje się w opakowaniach foliowych oraz papierowych, które są w dobrej cenie. Co też ważne produkty powstają z najwyższą dbałością o ich estetykę i funkcjonalność, a także w trosce o środowisko naturalne.
kaczka

Re: Projekt szaty graficznej opakowania produktu

Post autor: kaczka »

Jeśli chodzi o opakowania, jednym z interesujących tematów, który zawsze przychodzi mi na myśl, jest wykorzystanie plastikowych butelek z dozownikami. Wiem, że Omega Plastics https://omegaplastics.pl/butelki-plasti ... em/oferuje szeroką gamę plastikowych butelek z dozownikami, które są nie tylko praktyczne, ale także przyjazne dla środowiska. Ich butelki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane tak, aby były trwałe i wytrzymałe.
ODPOWIEDZ