firma sprzątająca

Tutaj publikujemy tematy, które nie są związane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Ludolf82
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 0:53

firma sprzątająca

Post autor: Ludolf82 »

Jakie znacie firmy sprzątające w Bielsku-Białej i które z nich są według was godne polecenia? Jestem bardzo ciekawy, czy w ogóle korzystacie z tego typu usług, bo ja planowałem, ale nie zdecydowałem się jeszcze na wykonawcę. Może wy kogoś polecicie? Na oku mam firmę Renova, więc jeśli coś o nich wiecie to koniecznie dajcie znać, bo potrzebuję konkretnych informacji.
Awatar użytkownika
Rut_97
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2022, 16:04

Re: firma sprzątająca

Post autor: Rut_97 »

Tak się składa, że firmie Renova zlecałem czyszczenie suchym lodem w Szczyrku i według mnie poradzili sobie rewelacyjnie. Wiem, że jeśli kiedyś jeszcze potrzebowałbym podobnej usługi, to nawet bym się nie wahał żeby po nich zadzwonić. Punktualni, dokładni, elokwentni i doświadczeni. Można by wymienić więcej zalet, ale po prostu lepiej przekonać się samemu ;)
Romb

Re: firma sprzątająca

Post autor: Romb »

Stworzenie wyznaczonego miejsca dla psa, gdzie może on jeść, spać i bawić się, może ograniczyć rozprzestrzenianie się sierści i brudu, a szczotkowanie psa na zewnątrz pozwoli uniknąć gromadzenia się sierści wewnątrz domu. Więcej sposobów na utrzymanie porządku znajdziesz, odwiedzając stronę https://www.reszel.pl/Poradnik_dla_wlas ... ,4750.html i czytając ten wpis.
ODPOWIEDZ