Polecam Zdrowie NZOZ

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat firm, bez względu na branżę. Chcesz dowiedzieć się czegoś o danej firmie? Zapytaj!
Kwietosław

Polecam Zdrowie NZOZ

Post autor: Kwietosław »

Podzieli sie ktoś informacją jak się tam pracuje ?
veraa

Re: Polecam Zdrowie NZOZ

Post autor: veraa »

Na ostatniej wizycie mój lekarz stwierdził, że muszę zaopatrzyć się w pończochy drugiego stopnia kompresji. Postanowiłam, więc że wybiorę coś odpowiedniego z https://kompresyjni.pl/pl/content/26-po ... -kompresji i zastanawiam się, czy może możecie coś polecić ?
nasista88

Re: Polecam Zdrowie NZOZ

Post autor: nasista88 »

U mnie na przykład dobrym planem będzie kompleksowe rozwiązanie w kwestii na przykład współgrania ze sobą psychiki i ciała. Dlatego sprawdzam takie możliwości jak dobry psychiatra łódź , bo bez tego nie uda mi się dograć odpowiedniego rozwiązania. Co wy na to?
Balans

Re: Polecam Zdrowie NZOZ

Post autor: Balans »

Dostęp do specjalistycznych usług psychiatrycznych jest ważną częścią prywatnej opieki zdrowotnej, szczególnie w kontekście rosnącej świadomości na temat zdrowia psychicznego. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ prezentuje opcje leczenia i wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego.
Dyson

Re: Polecam Zdrowie NZOZ

Post autor: Dyson »

Dla pacjentów cierpiących na przewlekłe schorzenia układu oddechowego, prywatna opieka zdrowotna oferuje dostęp do specjalistycznych programów leczenia astmy i POChP, w tym zaawansowane techniki diagnostyczne i indywidualnie dopasowane plany terapeutyczne. Informacje dostępne na https://zdrowie.pzu.pl/ ułatwiają znalezienie odpowiednich usług.
ptysiaa

Re: Polecam Zdrowie NZOZ

Post autor: ptysiaa »

Od jakiegoś czasu mam dziwne pobolewania i nie wiem z czym to jest związane. Obejmuje bark i inne miejsca wzdłuż kręgosłupa. Fizjoterapeuta polecił wizytę u neurochirurga i zaczęłam to rozważać. Czy tutaj https://medipsyche.pl/oferta/konsultacj ... ochirurgia warto się wybrać? Znacie to miejsce?
ODPOWIEDZ