Polecam Okulista NZOZ

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat firm, bez względu na branżę. Chcesz dowiedzieć się czegoś o danej firmie? Zapytaj!
Urszula

Polecam Okulista NZOZ

Post autor: Urszula »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Okulista NZOZ?
budii

Re: Polecam Okulista NZOZ

Post autor: budii »

Naprawdę chcę sobie kupić okulary przeciwsłoneczne piaseczno , ale nie wiem do końca, co widać w tym wszystkim. Mam nadzieję na dobry zakup, ale prawdę mówiąc, każdy z nas ma inne podejście. Dlatego jeśli możemy, sprawdźmy, co będzie nam odpowiadało. Ciekawi mnie pomysł na to wszystko.
dmniee

Re: Polecam Okulista NZOZ

Post autor: dmniee »

Mam astygmatyzm i wiem, że kiedyś można było nosić tylko okulary, a ja ich naprawdę nie znoszę. Dlatego dziś zerkam na coś innego, a mianowicie na soczewki iwear harmony astigmatism . Można wiedzieć, jak się noszą? Jeśli jakieś ogólnie macie? Ciekawi mnie ten temat, nawet bardzo.
bassalinka

Re: Polecam Okulista NZOZ

Post autor: bassalinka »

Czy optyk radom przyjmie w godzinach popołudniowych? Jak to wygląda? Często pracuję do 17 i nie mam jak się wybrać, a pracodawca nam pozwolił na rozwiązania takie jak dofinansowanie do okularów. Chciałabym z niego skorzystać, bo czuję, że mój wzrok się pogarsza. Dlatego właśnie wolę zapytać o wasze doświadczenia.
ODPOWIEDZ