Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat firm, bez względu na branżę. Chcesz dowiedzieć się czegoś o danej firmie? Zapytaj!
Larysa

Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: Larysa »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy...
modliszka

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: modliszka »

A co myślicie o takiej opcji, jak usługa faktoringu ? Czy warto na coś takiego się zdecydować? Tak pytam, ponieważ zainteresowało mnie to rozwiązanie... W szczególności, że przyspiesza otrzymanie gotówki za faktury. W razie jakby też były problem z wpłatą od klienta, to taka firma faktoringowa wszystkim też się zajmie.
aśkaa

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: aśkaa »

A czy ktoś z was może współpracuje z firmą https://www.argenta.com.pl/Diagnostyka- ... l-Time-PCR ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie u nich nie dokonać zakupu sprzętów laboratoryjnych do mojej firmy? Słyszałam, że oni oferują sprawdzone, najwyższej klasy...
coalaa

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: coalaa »

Nie do końca zdaję sobie sprawę, jak to ma wyglądać i jakie kwestie mam mieć, jeśli chodzi o możliwości, jakie daje nam ogólnie mówca motywacyjny. Może jednak warto to jest sobie jakoś rozwiązać ? Może każdy z Was mi coś powie? Na pewno chętnie posłucham.
veraversa

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: veraversa »

Jakoś nie wiem, co znaleźć i jakie mieć komplementarne usługi w tym zakresie. Stąd sprawdzam sobie niektóre możliwości i jakoś to w sumie sobie sprawdzam. Na pewno dla mnie największym problemem będzie to, czy klimatyzator split mam kupić, czy nie. Może jednak to rozwiążemy? Bo sama nie wiem, co mam wybrać, jakie mam mieć możliwości.
mattalinka

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: mattalinka »

Czy psycholog w biznesie to dobry plan na 2024 rok? Czuję, że bez tego nic się nie uda, boję się tego, że w mojej przestrzeni tak naprawdę wszystko jest problematyczne i nie sięgnę wyżej. Muszę przemyśleć, co chcę zrobić w tym kierunku. Co wy na to?
trombiavoila

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: trombiavoila »

Mieliście w firmie zainstalowany sprzęt cisco ? Uważam, że nie będzie to błędem, niemniej jednak każdy z nas może wspomnieć o mnie i dodać mi odpowiednie wskazówki. Może jednak to dla mnie ważne, żeby sobie to omówić.
kokiecinaa88

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: kokiecinaa88 »

Mając kasy fiskalne, musi stać obok taka https://netselekt.pl/drukarki-fiskalne-cena drukarka fiskalna, zebyście mogli drukować klientom rachunki za produkty, które u Was kupili. To normalna sprawa, ale uważam, że nie ma to jak szukać opcji w tym względzie. Czekam na wskazówki, może jednak wiecie, jak je wybierać, które są dobre?
Wąski

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: Wąski »

Nie zapominajmy o kosztach niematerialnych, takich jak czas poświęcony na działalność nierejestrowaną. Czas jest cennym zasobem, więc należy go odpowiednio wyceniać. Warto zwrócić uwagę na artykuł dostępny tutaj https://tubachorzowa.pl/aktualnosci/czy ... e-szacowac który podaje praktyczne wskazówki dotyczące szacowania kosztów czasowych. Odpowiednia wycena własnego czasu jest istotna dla realnej oceny rentowności działalności.
Gość

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: Gość »

Znalazłam https://kolejchinypolska.pl/poradniki/c ... bny-szlak/ i uważam, że to doskonałe źródło wiedzy na temat nowego Jedwabnego Szlaku. Strona ta szczegółowo wyjaśnia, jak ta inicjatywa zmienia oblicze transportu międzynarodowego.
portomortello

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: portomortello »

U mnie naprawdę fajną kwestią jest to, że po prostu rozważam niektóre możliwości i się wciąż uczę. Dla przykładu sprawdzam teraz program do kalkulacji , bo wiem, że może być przydatny. I firma Kosztorysuj ma dla mnie idealne rozwiązania.
Lord

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: Lord »

Rozwój technologiczny przekształca branżę e-commerce w niespotykanym tempie. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów i pozostać konkurencyjnym, inwestycje w nowe technologie są kluczowe. Strona https://www.tvbogatynia.pl/publikacje/2 ... e-commerce podkreśla, jak inwestycje w innowacje umożliwiają firmom oferowanie unikalnych produktów i usług, co może zdecydowanie zwiększyć ich atrakcyjność rynkową. Bez angażowania się w nowinki technologiczne, przedsiębiorstwa e-commerce mogą szybko zostać w tyle za swoimi rywalami.
lokatorkaa88

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: lokatorkaa88 »

Jak działa self service checkouts w firmie zajmującej się sprzedażą pożywienia? Obsługa klienta to w ogóle nie jest łatwa sprawa, ale na pewno sporo osób może powiedzieć, że da się przełknąć, o ile wszystkie elementy, działy, działają, jak potrzeba. Pomożecie w takim razie?
Człek

Re: Polecam Biznes i Finanse Sp. z o.o.

Post autor: Człek »

Barometr EFL to narzędzie badawcze używane do monitorowania i analizy warunków finansowania, dostępności kredytów oraz ogólnego nastroju wśród przedsiębiorstw małych i średnich. Umożliwia on ocenę, jak zmieniają się warunki ekonomiczne oraz jakie są perspektywy dla biznesu. Wpływa to na podejmowanie decyzji inwestycyjnych i operacyjnych przez firmy. Więcej na temat tego, jak funkcjonuje barometr EFL, można przeczytać na stronie https://mootic.pl/czym-jest-barometr-efl/ która oferuje szczegółowe informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ