Wolny czas - po pracy?

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Niska

Wolny czas - po pracy?

Post autor: Niska »

Jak lubicie spędzać czas wolny, po pracy i w czasie urlopów, weekendu? Na co dzień, najbardziej relaksuję się w czasie długich spacerów z moimi psami, każdego dnia, staram się z nimi wychodzić na co najmniej godzinę. A jeśli o weekendy chodzi, to ostatnio pokochałam górskie wędrówki. I mogłoby się wydawać, że pogoda nie sprzyja, ale mi to odpowiada:) lubię jesień. A przed chwilą zamówiłam sobie nowy plecak z https://mirapolnext.pl na takie eskapady:)
mavile

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: mavile »

Niska pisze: ↑13 paź 2021, 0:07 Jak lubicie spędzać czas wolny, po pracy i w czasie urlopów, weekendu? Na co dzień, najbardziej relaksuję się w czasie długich spacerów z moimi psami, każdego dnia, staram się z nimi wychodzić na co najmniej godzinę. A jeśli o weekendy chodzi, to ostatnio pokochałam górskie wędrówki. I mogłoby się wydawać, że pogoda nie sprzyja, ale mi to odpowiada:) lubię jesień. A przed chwilą zamówiłam sobie nowy plecak z https://mirapolnext.pl na takie eskapady:)
Oj, ja różnie spędzam czas. Raz po prostu oglądam sobie telewizję, czytam książki, albo ogólnie sprawdzam sobie taki https://zielonogorski.pl/ serwis, żeby wiedzieć, co się dzieje w mieście. Jeśli mam więcej siły, to potem uprawiam sport, albo inne takie. Nie ma co kombinować, tylko wypełniać sobie czas tak, jak się lubi.

soda oczyszcza organizm
Kurpioss

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: Kurpioss »

U mnie bardzo ciężko o wolną chwilę, a co dopiero czas - pracuję po 12 godzin dziennie i mam też obowiązki w domu, dlatego jedynie urlop pozwala mi na wypoczynek. Na przyszły rok szukam powoli miejsca, gdzie będę mógł zapomnieć o codzienności i na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ dostrzegłem ciekawą ofertę apartamentów na Teneryfie. Pod względem ceny są one naprawdę warte uwagi i raczej się zdecyduję na wyjazd, jednak nie wiem na ile dni, ale to już kwestia przemyślenia.
susu88

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: susu88 »

A może to dobry czas na urlop???? A co tam, ja przykładowo wybieram się za tydzień nad morze, bo jeszcze nie byłam zimową porą. A jestem efekt o tym czasie morza :). Tutaj https://www.hotelzalewski.pl/ - nawet znalazłam już niezły hotel, także się tam planuję ulokować. Myślę, że będzie milo i przyjemnie.
amantha

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: amantha »

Może to dobry czas na to, aby właśnie zrobić sobie jakiś fajny wypadzik? Ja właśnie zastanawiam się nad tym czy nie wybrać się pod Tatry - do Kościelska. Właśnie tutaj https://czteryporyroku.pl/pl znalazłam atrakcyjną ofertę noclegową. Także zobaczymy, ale chyba się na nią skuszę.

zalane ulice kraków
wodna12

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: wodna12 »

Ja ostatnio dużo słucham podcastów i czytam na temat inwestycji finansowych. Tak mnie ten temat zainteresował, że jest to aktualnie mój sposób na spędzanie czasu wolnego :D
ODPOWIEDZ