Wolny czas - po pracy?

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Niska

Wolny czas - po pracy?

Post autor: Niska »

Jak lubicie spędzać czas wolny, po pracy i w czasie urlopów, weekendu? Na co dzień, najbardziej relaksuję się w czasie długich spacerów z moimi psami, każdego dnia, staram się z nimi wychodzić na co najmniej godzinę. A jeśli o weekendy chodzi, to ostatnio pokochałam górskie wędrówki. I mogłoby się wydawać, że pogoda nie sprzyja, ale mi to odpowiada:) lubię jesień. A przed chwilą zamówiłam sobie nowy plecak z https://mirapolnext.pl na takie eskapady:)
mavile

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: mavile »

Niska pisze: ↑13 paź 2021, 0:07 Jak lubicie spędzać czas wolny, po pracy i w czasie urlopów, weekendu? Na co dzień, najbardziej relaksuję się w czasie długich spacerów z moimi psami, każdego dnia, staram się z nimi wychodzić na co najmniej godzinę. A jeśli o weekendy chodzi, to ostatnio pokochałam górskie wędrówki. I mogłoby się wydawać, że pogoda nie sprzyja, ale mi to odpowiada:) lubię jesień. A przed chwilą zamówiłam sobie nowy plecak z https://mirapolnext.pl na takie eskapady:)
Oj, ja różnie spędzam czas. Raz po prostu oglądam sobie telewizję, czytam książki, albo ogólnie sprawdzam sobie taki https://zielonogorski.pl/ serwis, żeby wiedzieć, co się dzieje w mieście. Jeśli mam więcej siły, to potem uprawiam sport, albo inne takie. Nie ma co kombinować, tylko wypełniać sobie czas tak, jak się lubi.

soda oczyszcza organizm
Kurpioss

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: Kurpioss »

U mnie bardzo ciężko o wolną chwilę, a co dopiero czas - pracuję po 12 godzin dziennie i mam też obowiązki w domu, dlatego jedynie urlop pozwala mi na wypoczynek. Na przyszły rok szukam powoli miejsca, gdzie będę mógł zapomnieć o codzienności i na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ dostrzegłem ciekawą ofertę apartamentów na Teneryfie. Pod względem ceny są one naprawdę warte uwagi i raczej się zdecyduję na wyjazd, jednak nie wiem na ile dni, ale to już kwestia przemyślenia.
susu88

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: susu88 »

A może to dobry czas na urlop???? A co tam, ja przykładowo wybieram się za tydzień nad morze, bo jeszcze nie byłam zimową porą. A jestem efekt o tym czasie morza :). Tutaj https://www.hotelzalewski.pl/ - nawet znalazłam już niezły hotel, także się tam planuję ulokować. Myślę, że będzie milo i przyjemnie.
amantha

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: amantha »

Może to dobry czas na to, aby właśnie zrobić sobie jakiś fajny wypadzik? Ja właśnie zastanawiam się nad tym czy nie wybrać się pod Tatry - do Kościelska. Właśnie tutaj https://czteryporyroku.pl/pl znalazłam atrakcyjną ofertę noclegową. Także zobaczymy, ale chyba się na nią skuszę.

zalane ulice kraków
wodna12

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: wodna12 »

Ja ostatnio dużo słucham podcastów i czytam na temat inwestycji finansowych. Tak mnie ten temat zainteresował, że jest to aktualnie mój sposób na spędzanie czasu wolnego :D
Amaretto

Re: Wolny czas - po pracy?

Post autor: Amaretto »

Gotowanie to chyba najlepiej spożytkowany czas w naszym życiu. Wystarczy zobaczyć na to jak bardzo podrożało jedzenie na mieście. Stąd też tak dużo ludzi wymienia się poradami na temat tego jak zostać mistrzem gotowania. Widać to bardzo dobrze na mediach społecznościowych oraz ogólnie w internecie. Oczywiście wszystko będzie zależało od tego jakie kuchnie czy dania nas interesują. Natomiast zawsze znajdzie się miejsce na takie klasyki jak - https://uwielbiam.pl/przepis/babka-z-matcha ponieważ chyba każdy lubi ciasta na różne okazje. Z pewnością wyjdzie nam idealnie i dużo taniej niż w typowej cukierni!
ODPOWIEDZ