Szukam Koszuli Jeansowej Damskiej Levi's – Pomocy!

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Basia

Szukam Koszuli Jeansowej Damskiej Levi's – Pomocy!

Post autor: Basia »

Cześć wszystkim,

Od kilku miesięcy chce zmienić swoją szafę. Szukam więc nowego stylu i przede wszystkim ubrań, które będą pasować do mojego charakteru. Muszę jednak przyznać, że jestem dość wybredna pod kątem ubrań i dlatego chce stawiać na produkty markowe. Wydaje mi się, że są one jednak wyższej jakości. :D

Wstępnie wybór padł na jeans. Do tej pory najczęściej nosiłam jednak ubrania czarne, a teraz chce otworzyć się na nowe kolory. Pojawia się więc koszula jeansowa damska Levi's. Czy ta marka w dalszym ciągu cieszy się uznaniem i z czystym sumieniem mogę jej zaufać pod kątem jakości? :)

Co więcej, na stronie Elwix.pl jest dość szeroka oferta produktów Levi's. Mogłabym więc w tym miejscu kompletować sobie zamówienia, gdy będę mieć pewność, że można zaufać firmie Levi's. :)

Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki. :)
Kminic

Re: Szukam Koszuli Jeansowej Damskiej Levi's – Pomocy!

Post autor: Kminic »

Elwix to legit. Sprawdzone info. :) Kupowałem kiedyś u nich duża ilość vansów, więc z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep internetowy. :)

W ogóle wydaje mi się, że marki typu Wrangler, Lee i Levis mocno wracają na Polski rynek i do świadomości użytkowników. :)
ODPOWIEDZ