Sprzęty do domu

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Awatar użytkownika
walerian_65
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2022, 1:58

Sprzęty do domu

Post autor: walerian_65 »

Od kilku miesięcy remontujemy nasz dom, ale jako, że jest to remont naprawdę generalny, to myślę, że jeszcze trochę czasu nam zejdzie. Ale powoli zaczynamy się już też rozglądać za sprzętami i akcesoriami do domu. Polecicie jakąś sprawdzoną płytę indukcyjną? W wynajmowanym mieszkaniu mamy teraz całkiem ok, sprawdzają się też indukcja garnki https://gerlach.pl/garnki-na-plyte-indukcyjna-jakie-wybrac z Gerlach.
Deysi

Re: Sprzęty do domu

Post autor: Deysi »

U nas w domu sporo jest do zrobienia, ale jako, ze mamy szambo i to w sumie prawie nowe, to nie będziemy go wykopywać, ale z kolei naprawa pomp do szamba nas interesuje. Niestety, ale to nam się zepsuło i mam wrażenie, że nie będzie problemów z wymianą, jeśli coś sprawdzę sensownie. No i ja czekam na wskazówki, u kogo warto.
mania88

Re: Sprzęty do domu

Post autor: mania88 »

Czy można sprawdzić, jak powinno się wybierać zbiornik betonowy na deszczówkę ? Nie miałam wcześniej, a to jest jakaś tam oszczędność. Co prawda korzystanie z nich jest bardzo opodatkowane, ale mam nadzieję, że finalnie wyjdzie mi to taniej. Skądinąd ciekawy pomysł na to, by jednak opodatkować deszcz.. Takie rzeczy to tylko w Polsce.
ODPOWIEDZ