Pomoc z kredytem

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Awatar użytkownika
szejma1987
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 4:32

Pomoc z kredytem

Post autor: szejma1987 »

Kochani, porozmawiajmy o kredytach, szczególnie jeśli chodzi o kredyt frankowy. Wiem, że to może być trudny temat dla każdego, ale wiem też że da się walczyć o zwrot nadpłaty takiego kredytu, o przewalutowanie i inne takie. Taka walka na pewno nie jest skazana z góry na porażkę, ale też pewnie nie jest łatwa. Macie doświadczenie w tej kwestii? Korzystaliście z pomocy jakiejś kancelarii prawnej?
mayaa

Re: Pomoc z kredytem

Post autor: mayaa »

Skoro poszukujecie informacji o różnych kredytach, to wydaje mi się, że tutaj wam pomóc portal https://kokos.pl/pozyczki-przez-telefon/ . U nich na stronie znajdziecie różne opcje pożyczkowe wraz z rankingiem, gdzie możecie dodatkowo wszystko sobie porównać. Jak dla mnie to naprawdę super....
arogoto

Re: Pomoc z kredytem

Post autor: arogoto »

Ja to mam nadzieję, że wy wiecie, iż pomocny może okazać się ktoś taki jak doradca finansowy Zielona Góra , bo ma w tym mega doświadczenie i jestem pewna, że może pomóc. Bez niego czasem wpadniecie w spiralę długów, a wiadomo, że nikt tego nie chce. Więc to naprawdę ważne, żeby sobie to jakoś ogarnąć, na spokojnie.
ODPOWIEDZ