Podłoga i schody

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Awatar użytkownika
petroniusz-61
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2024, 16:14

Podłoga i schody

Post autor: petroniusz-61 »

Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę, która zajmuje się schodami i podłogami na terenie Wrocławia i okolic? Dodam od razu, bo na pewno jest to bardzo istotne, że interesują mnie schody drewniane jestem zdania, że warto stawiać na takie rozwiązania klasyczne, które będą modne przez długi czas i przez długi czas będą nam najzwyczajniej w świecie służyć.
siquel

Re: Podłoga i schody

Post autor: siquel »

Jakie podłogi Wam się podobają? Ja muszę powiedzieć, że zdecydowanie dla mnie numerem jeden są deska drewniana podłogowa z firmy Kährs, bo jednak to jest cudowna podłoga. Widać trwałość na 1 rzut oka i nowoczesność. Najbardziej na świecie mi odpowiada.
Alicja2024

Re: Podłoga i schody

Post autor: Alicja2024 »

Przedłuż trwałość drewnianej podłogi i przywróć jej dawny blask. Skorzystaj z usług firmy www.krolparkietu.pl, która przeprowadza kompleksowe renowacje parkietu, które obejmują dokładne szlifowanie powierzchni, wypełnianie ubytków i szczelin, cyklinowanie oraz nałożenie wybranego wykończenia – lakieru, oleju lub wosku. Daj swojemu parkietowi drugie życie i odzyskaj jego atrakcyjny wygląd!
ODPOWIEDZ