Plany wakacyjne

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
Awatar użytkownika
Albertyna
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2023, 5:44

Plany wakacyjne

Post autor: Albertyna »

Właściwie za chwilę zastanie nas już maj, a tak naprawdę ja jestem z przysłowiową ręką w nocniku i nie mam totalnie żadnych planów wakacyjnych. Obiecałam sobie, że do majówki się to zmieni, bo naprawdę przyda mi się jakiś wypoczynek, mam za sobą trudny rok. Orientujecie się może czy organizowane są jakieś spływy kajakowe na Kaszubach? Kupiłam namiot dwuosobowy, więc może to byłaby fajna opcja :)
Laura Franko

Re: Plany wakacyjne

Post autor: Laura Franko »

To muszę powiedzieć że ja mam nieco bardziej sprecyzowane plany na wyjazd. Zdecydowałam że pojadę samochodem z wypożyczalni na wakacje bo to fajna i nawet niedroga opcja jak zabierasz ze sobą znajomych bo koszty podróży rozkładają się na więcej osób a taki rodzaj podróżowania wszystkim nam odpowiada
wodna12

Re: Plany wakacyjne

Post autor: wodna12 »

Polecam zorganizować samemu spływ kajakowy, przydać się może kajak pompowany ;) Ja taki zakupiłam w zeszłym roku i teraz nie muszę martwić się o wypożyczalnię, transport też jest bezproblemowy, mogę pływać kajakiem praktycznie wszędzie.
Martynka

Re: Plany wakacyjne

Post autor: Martynka »

Dla rodziców i młodzieży zastanawiających się, czy obozy w Bułgarii są bezpieczną opcją wakacji, polecam artykuł na https://www.e-wczasy.pl/blog/obozy-w-bu ... tpliwosci/ Znajdziesz tam szczegółowe informacje, które pomogą podjąć dobrą decyzję.
juwi8922

Re: Plany wakacyjne

Post autor: juwi8922 »

Czy rezerwujecie wakacje w dużo wcześniej czy zostawiacie to na ostatni moment? Nie ukrywam, że właśnie rozglądam się za tym, co jest fajną propozycją.

__
wkładki do butów ortopedyczne
ami8933

Re: Plany wakacyjne

Post autor: ami8933 »

Jakie konkretnie macie plany? Ja na razie zastanawiam się nad tym, kiedy jest odpowiedni czas na rezerwację wakacji w bardzo dobrych cenach.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
weri9392

Re: Plany wakacyjne

Post autor: weri9392 »

Mam kilka planów, ale jeszcze nic nie jest zarezerwowane. Wolę stawiać na spontaniczność, dlatego na bieżąco sprawdzam, kiedy pojawiają się oferty.

__
producent żwiru
martyna8933

Re: Plany wakacyjne

Post autor: martyna8933 »

Nie mam jeszcze konkretnych planów, chociaż szukam już jakiś fajnych wakacji dla siebie. Liczę, że uda mi się zorganizować i zaplanować cały wyjazd.

__
Dentysta Milicz
publicc

Re: Plany wakacyjne

Post autor: publicc »

Cześć, czy wiecie może, jak ma wyglądać podróż za granicę, jeśli skorzystam z oferty biura, które ogarnia Madera wycieczki zorganizowane ? Skupiam się od jakiegoś czasu na tym i mam wrażenie, że naprawdę sporo rzeczy mi się w tym sprawdzi. Dajcie znać, co sądzicie, jakie macie zdanie.
Wiolka22

Re: Plany wakacyjne

Post autor: Wiolka22 »

Witam wszystkich z Będzina! Chcielibyśmy z rodziną spędzać więcej czasu na placach zabaw, ale niestety wiele z nich wymaga remontu https://foresta-placezabaw.pl/remonty-p ... aw/bedzin/ Czy ktoś orientuje się, czy są jakieś plany odnowienia placów zabaw w naszym mieście?
ODPOWIEDZ