nietrzymanie moczu

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
karolcia

nietrzymanie moczu

Post autor: karolcia »

Drodzy, jakie wkładki polecacie wkładki na nietrzymanie moczu? Gdzie jest duża dostepność tego typu produktów i przystępne ceny, każde polecenie na wagę złota
ewaewa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: ewaewa »

W dozie jest bardzo duży wybór wkładek chłonnych, pieluchomajtek itp. Jak nie wiesz co wybrać zawsze mozesz zapytać o próbki, u nas w aptece nawet przy wejściu były wystawione takie tekturowe standy z próbkami
Mili

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Mili »

Ja też polecam DOZ na zakup tego typu produktów, mają naprawdę spory wybór w dobrej cenie. Jeśli chodzi o próbki to można zawsze przy okienku podpytać, bo nie wiem czy wszędzie są te stojaki.
karolcia

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: karolcia »

super że mi podpowiedzieliście gdzie się wybrać na zakupy, w DOZ faktycznie mają dobre ceny i spory wybór tego rodzaju produktów, jestem pozytywnie zaskoczona i już mam wkładki
laurka25

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: laurka25 »

Warto wybrać się do doz, choćby po te darmowe próbki, możemy sprawdzić co nam bardziej odpowiada a co mniej, sama korzystałam i dopiero potem kupiłam pełne opakowanie.
sylwia88

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: sylwia88 »

Zrobiłam tak samo, najpierw próbki w doz a potem kupiłam całe opakowanie. Bardzo duży wybór mają wkładek i to w bardzo dobrych cenach, cały czas tam kupuję.
ODPOWIEDZ