nietrzymanie moczu

Wątek na dyskusje o życiu, zainteresowaniach i pasjach. Porozmawiajmy o czymś ciekawym.
makarena

nietrzymanie moczu

Post autor: makarena »

Pytanie do osób które zmagały się z tym problemem, co wam pomogło? jak sobie poradziliście z dyskomfortem? stosowaliście jakieś wkładki, zastanawiam się co kupić
weka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: weka »

Ja stosuje, niestety dopadł mnie ten problem po porodzie. Zajrzyj do DOZ stacjonarnie oni mają spory wybór środków higienicznych na pewno znajdziesz coś dla siebie.
makarena

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: makarena »

byłam wczoraj w DOZ i kupilam dwa rodzaje wkładek, dzisiaj testuję pierwsze, są ok, nawet próbki darmowe dostałam, fajnie że jest taka możliwość bo jednak nie zawsze pierwszy zakup jest tym idealnym
duszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: duszka »

A wiesz czy w DOZie można nadal dostać darmowe próbki wkładek higienicznych? Wiem, że kiedyś była taka akcja promocyjna ale nie wiem czy nadal obowiązuje.
joaśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: joaśka »

Wiesz co nie wiem czy to zależy od konkretnej apteki, ale w moim dozie jeszcze ostatnio można było dostać takie próbki. Warto dopytać :) fajna opcja, bo można dobrać sobie odpowiedni rodzaj.

blacha gatunkowa
gruszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: gruszka »

Dokładnie, ja też brałam takie próbki wkładek przed zakupem pierwszego opakowania, dobrałam odpowiednie i kupiłam już całą paczkę w DOZie- oni to mają dobre ceny stacjonarnie.
ODPOWIEDZ