Content przy zakupach online

Dowiedz się, dlaczego treści są ważne dla budowania wizerunku Twojej firmy w internecie i poza nim. Słowa mają moc ;)
Marcin_Ekiel

Content przy zakupach online

Post autor: Marcin_Ekiel »

Przeglądając w ostatnim czasie artykuły sponsorowane u mojego klienta, natrafiłem na jeden artykuł, który wybijał się ponad pozostałe. Głównie ze względu na fakt, że nie był on zaindeksowany, a pojawiało się z niego trochę ruchu — co oznacza, że czytelnicy danego portalu szukają na ten temat informacji. Dotyczy on tego, że e-sklepy to idealne miejsce na to, by robić tam zakupy. Zainspirowało mnie to do tego, by puścić kampanię content marketingową, która wytłumaczy pewne zależności związane z zagadnieniami dot. ochrony konsumentów. Puszczone 5 artykułów z estymacjami rzędu 5000 UU. Jak wyniki? Tego dowiemy się za miesiąc.
PiwkoMariusz

Re: Content przy zakupach online

Post autor: PiwkoMariusz »

Jestem bardzo ciekaw wyników. Jeśli będzie już wiadomo jak wygląda sytuacja, chętnie zapoznam się z pełnym case study. Pamiętaj, że teraz mogą być duże problemy z indeksacją. Warto więc podbijać w Google Search Console swoje linki, by jakoś one przechodziły. :) :D
Młody

Re: Content przy zakupach online

Post autor: Młody »

Tworzenie przez influencerów własnych sklepów to trend, który umożliwia fanom głębsze zanurzenie się w świat ulubionych twórców. Dostępne produkty często są wynikiem bezpośredniej współpracy z markami lub są wyrazem osobistych zainteresowań influencerów. Ta bliskość z idolami jest bezcenna, a o tym, jak sklepy te funkcjonują i co oferują, można przeczytać na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/s ... z-wszystko co dostarcza wnikliwej analizy tego zjawiska.
Filip5

Re: Content przy zakupach online

Post autor: Filip5 »

Witajcie! Szukam miejsca, gdzie mogę kupić alkomat policyjny do użytku prywatnego. Czy ktoś z was ma doświadczenie z zakupem takiego urządzenia i może polecić sklepy lub strony internetowe, gdzie można je nabyć https://wrzuc.info/artykuly/gdzie-mozna ... policyjny/ ? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie!
ODPOWIEDZ