Strona 1 z 1

Remont biura

: 19 cze 2022, 13:22
autor: Tymon78
Jako, że zaczął się juz okres wakacyjny, część naszych pracowników poszła na urlopy, wielu z nas pracuje też z domu (od czasów pandemii pracujemy w systemie hybrydowym), postanowiliśmy skorzystać z tego, że mniej osób przewija się przez nasze biuro i zdecydowaliśmy się na remont. Przede wszystkim podłogi, wybraliśmy rewelacyjne płytki Porcelanosa :)

Re: Remont biura

: 03 lut 2023, 18:05
autor: xtree
Ciekawa jestem, jak to wygląda, jeśli chodzi o remontowanie z pracownikami. Chciałabym im zapłacić normalną stawkę, ale też po prostu z nimi się tym bawić, jak w rodzinie. Na razie sprawdzam, czy gruntować przed gładzią oraz jak to w ogóle wygląda. Nie mam problemów z tym, jak to zrobić, dlatego czekam na wskazówki od was.

Re: Remont biura

: 06 cze 2023, 21:19
autor: dżaama
Można powiedzieć wiele o wnętrzach, ale i o zewnętrzach domu można także sporo. Dla przykładu powiem, że na przykład farby elewacyjne akrylowo silikonowe mogą się Wam świetnie sprawdzić i będziecie mogli w tym kontekście podziałać. Dodatkowo mam nadzieję, że będziecie pewni zakupu, wybierając farby Dulux.

Re: Remont biura

: 19 lip 2023, 12:39
autor: sonka
Gdybyscie szukali do swojego biura jakiegoś fotela bądź oswietlenia takiego typowo biurowego, to warto zerknac tu https://www.elampy.pl/ :) duzo tego maja i ceny wydaje mi sie ze calkiem przystepne są

Re: Remont biura

: 21 lip 2023, 17:28
autor: miłoszek
Kiedyś trzeba się wziąć za takie rzeczy, by poprawić warunki swoim pracownikom. A jak z oświetleniem? Bo teraz to już w zasadzie wszędzie jest już led dzięki któremu można zmniejszyć koszty energii nawet o 80%. Wejdź na https://www.lighting.philips.pl i zapoznaj się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami do biur.

Re: Remont biura

: 20 paź 2023, 20:11
autor: Majkel
Warto zastanowić się nad ciekawym oświetleniem. Jest teraz tego sporo i można fajnie udekorować przestrzeń. Najlepiej skupić się na 2 typach lamp - zadaniowym i dekoracyjnym. Z uwagi, że w biurze musi być sporo światła do pracy i dobrego samopoczucia, warto wybrać jakieś lampy z jasnymi kloszami: https://ardant.pl/lampy-wiszace/do-salo ... le-i-ball/. Mleczne klosze nie będą oślepiac i równomiernie rozświetlą przestrzeń. Złote detale mogą być dość eleganckie, ale znajdziesz też sporo czarnych lamp w stylu nowoczesnym.

Re: Remont biura

: 26 lis 2023, 10:09
autor: deseracta
Remontujemy i wciąż potrzebujemy dodatkowych elementów. Na razie zerkam sobie na to, czy klejenie styropianu do sufitu na piankę jest trudne. Wiecie, może się okazać, że sami to zrobimy, bez poproszenia specjalisty. Dla mnie to ważne, bo jednak lubię się uczyć.

Re: Remont biura

: 18 gru 2023, 13:19
autor: dankannaa
Która podłoga winylowa ter hurne avatara jest najlepsza z Eko Parkietu? Sprawdzam sobie niektóre możliwości i wiem, że nie każdy z nas może powiedzieć to samo o tym, co go cieszy i co go wprowadza w odpowiedni stan. Więc jeśli możemy, to podziałajmy jakoś, bym dobrze wybrała. Polegam na Waszej opinii, jak na żadnej innej.