Polecam Paweł Duślak Reha-Vit Rehabilitacja Domowa

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat firm, bez względu na branżę. Chcesz dowiedzieć się czegoś o danej firmie? Zapytaj!
Patrycjusz

Polecam Paweł Duślak Reha-Vit Rehabilitacja Domowa

Post autor: Patrycjusz »

Jak wygląda praca w Paweł Duślak Reha-Vit Rehabilitacja Domowa? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
Celinka2

Re: Polecam Paweł Duślak Reha-Vit Rehabilitacja Domowa

Post autor: Celinka2 »

Podpowiedzcie mi, czy wypożyczalnia koncentratorów tlenu Katowice MIL-MED jest Wam znana? Nie ukrywam, że szukam dla znajomej wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Katowicach, bo chciałaby na krótki czas go wypożyczyć. Koszty kupna niestety przewyższają budżet wielu osób, a w takiej wypożyczalni koncentratorów tlenu w Nysie https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/ ... lenu/nysa/ można wynająć sobie taki sprzęt nawet na krótszy okres czasu. Jest również możliwość refundacji takiego sprzętu medycznego.

fw klever
karilon

Re: Polecam Paweł Duślak Reha-Vit Rehabilitacja Domowa

Post autor: karilon »

Dobry specjalista zna się na wszystkich przypadłościach, a na pewno na większości. I lekarz taki jak dr Matuszewski, skądinąd doktor, do którego przyjeżdżają nawet znane osobistości świata muzycznego, tutaj https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... upuytrena/ może pomóc, jak i ze ścięgnami, czy nawet problemem wrodzonych wad dłoni.
ODPOWIEDZ