Jaką firmę fotowoltaiczną wybrać?

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią na temat firm, bez względu na branżę. Chcesz dowiedzieć się czegoś o danej firmie? Zapytaj!
Martin

Jaką firmę fotowoltaiczną wybrać?

Post autor: Martin »

Witam serdecznie,

postanowiłem, że zamontuję instalację fotowoltaiczną u siebie w domu, ale nie mam pojęcia jaką firmę wybrać. Ciągle dzwonią do mnie jacyś telemarketerzy oraz nagabują handlowcy mój dom, a ja chciałbym wybrać coś sprawdzonego. Fotowoltaika to obecnie bardzo gorący temat i chciałbym zainwestować w odnawialne źródła energii w końcu, aby obniżyć rachunki za prąd. Możecie kogoś polecić sprawdzonego? Dodam, że chodzi o województwo małopolskie, więc fajnie, jakby firma była lokalna :)
anielkaa

Re: Jaką firmę fotowoltaiczną wybrać?

Post autor: anielkaa »

No dobrze, to jest dla mnie trudne, ale ja na razie mocno się waham, co robić, jeśli chodzi na przykład tego, co jest dla nas idealne. No i ja na razie sprawdzam sobie kiedy zainwestować w fotowoltaike - opinie mi są potrzebne. Możecie mi o tym powiedzieć. No i jeśli to chodzi o koszty, to też będę zadowolona, jeśli coś poradzicie. Jak to ogólnie wygląda?
sandraa

Re: Jaką firmę fotowoltaiczną wybrać?

Post autor: sandraa »

Natomiast jak chodzi o takie aspekty, jak konstrukcje naziemne to też warto tutaj zwrócić uwagę na firmę Reca Solar - u nich właśnie możecie zamówić coś naprawdę mocnego, odpornego na szkodliwe czynniki itd. Warto byłoby przyjrzeć się ich ofercie.
ODPOWIEDZ